Hayatın İçerisinden Gelen 7 Dakika – IV

This post has already been read 231 times!

7 Dakika İle Gelen sorular ve Sorular  

Merhaba ayselevran@ttmail.com, aevran@etsgelisim.com paylaşım dostları;

Hayatın içerisinden gelen 7 dakika paylaşım yolculuğunun önceki duraklarında bu yolculuğu özellikle bugünlerde  başlatma gerekçesi ile birlikte olabildilğince yaşamın normal günlerindeymiş gibi misafir ağırlama talimatının birinci ve ikinci bölümü, aynalar ile paylaşımlarımızı devam etirdik.

Bu durakta “hayatın içerisinden gelen bir başka 7 dakikanın sorular ve sorular”a dair yazdırdıklarını paylaşıma sunacağız.

Soruların etkisinin cevaplardan kat be kat fazla olduğunun farkına vardığım o büyüleyici andan itibaren sorularla sürekli bitmeyen aşka dönüşen danslarımda başladı. ve hey hat sorular ile dans etmek bir gün geldi kendini kifayetsizlik kuyusunun dibinde buldu.

Veee sorular okyanusu keşf edildi, başlandı bu okyanusta kulaç atılmaya.aslında ve aslında bu keşif içerisinde bir kararı da barındıyordu. Karar vermek işin en kolay ve en az zahmetli tarafı idi. Asıl zorluk, asıl stresli tarafın bu işin iz bırakacak, dönüştürürecek, kuşkuda bırakacak, zihni de ruhu da yakacak sorular bulup ve de bunlara kıyafet giydirmek idi….sorular okyanusunda yüzmek stresli, can acıtıcı olduğu kadar iyileştirici, şifa etkisi de var yani bunlarda soruların yanında kahve içimlik pozitif yan etkileri diyelim mi?

Eee dedik ya soruların gücü bu güç gösterilecek ya  yine soru ile perde kapatmaya çalışmak….. kapatılan perdeler yeni perdelerin açılmasına ve yeni sahnelerde yeni rollere doğru yolculuklara çıkartır soruların kendisi

Gelecek durakta “Bir başka 7 dakika ile Hayatın İçinden Gelenler” ile yolculuğumuzu sürdürmek dileğiyle;

Sevgiyle ve huzurla huzurda kalın

Aysel Evran

ayselevran@ttmail.com; aevran@etsgelisim.com ; www.ayselevran.com, www.etsgelisim.com

BİR FULARLIK FARK!®

İle

MASADAN SAHAYA

Devlet Siyaset Aile Şirket Ülke Üniversite Toplum Birey

YÖNETİMİ®

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir