BİR FULARLIK FARK® İLE GELENLER: BİR PASTA VE PASTA USTASININ PASTADAKİ BİR FULARLIK FARK®’ı

This post has already been read 7293 times!

 

BİR FULARLIK FARK® İLE GELENLER: BİR PASTA VE PASTA USTASININ PASTADAKİ BİR FULARLIK FARK®’ı

Merhaba değerli www.ayselevran.com paylaşım dostları;

Hani derler ya algı da seçicilik ve-ya neye odaklanıyorsanız odaklandığınız olgu ile ilgili etrafınızda örnekler-vakalar birden bire artar. Bizim ki de o hesap oldu, BİR FULARLIK FARK® ile ilgili gün geçmiyor ki farklı farklı mekanlarda farklı farklı insanların BİR FULARLIK FARK® ile karşılaşmayalım.

BİR PASTA VE PASTA USTASININ PASTADAKİ BİR FULARLIK FARK®’ı

BİR PASTA VE PASTA USTASININ PASTADAKİ BİR FULARLIK FARK®’ı

Yakın zamanda katıldığım sabah kahvaltısı ve sonrasında doğum günü etkinliğinde daha önce doğum günü kutlanan arkadaşımıza sıra dışı bir pasta yapan bir arkadaşın doğum günü pastası fotoğrafını gördüm. Yok olamaz BİR FULARLIK FARK® nasıl çalışmıştı? Pastayı yapan arkadaş hangi duygu-düşünce ve his ile bu pastayı yapmaya başladı? Malzemeleri seçerken her bir malzeme için nasıl bir hikayesi vardı? Bu arkadaşımız pastasını tasarlarken-malzemelerini seçerken-pastaya şekil verirken özetle pastayı vücuda getirme fazlarında ve de aslında pastayı yaptığı değerli arkadaşının pastayı arkadaşı görme anı ile ilgili neler hayal etti? Ve sonrasında arkadaşı pastayı gördüğü anda neler yaşadı?

Aslında dikkat edersek bir olgu daha var kendinde var olan ve pasta yaparak BİR FULARLIK FARK®’ını   ortaya koymak için arkadaşımız ne yaptı?  Masa da bir çalışma yaptı ve sonra sahaya sundu pastasını – pastasındaki BİR FULARLIK FARK®’ını.

BİR FULARLIK FARK® ‘I FARK ETMEK

Evet BİR FULARLIK FARK® ‘ı fark etmek birkaç faz ise bu farklılığı açığa çıkartmak için de MASADAN SAHAYA®  kapsamında gerekli aşamalardan geçmiştir.

Bir sonraki buluşmamızda aşağıda tekrar özetlenen soruların cevabını arkadaşımızdan alarak pasta ile gelen BİR FULARLIK FARK®’ı zenginleştirmeye ne dersiniz?

Pastayı yapan arkadaş hangi duygu-düşünce ve his ile bu pastayı yapmaya başladı?

Malzemeleri seçerken her bir malzeme için nasıl bir hikayesi vardı?

Bu arkadaşımız pastasını tasarlarken-malzemelerini seçerken-pastaya şekil verirken özetle pastayı vücuda getirme fazlarında ve de aslında pastayı yaptığı değerli arkadaşının pastayı arkadaşı görme anı ile ilgili neler hayal etti?

Ve sonrasında arkadaşı pastayı gördüğü anda neler yaşadı?

 

Sizdeki BİR FULARLIK FARK®’ lar nelerdir?

 

MASADAN SAHAYA ANALİZ TEKNİĞİ ® ile Kendinizdeki BİR FULARLIK FARK ®’ı ve BİR FULARLIK FARK® İLE DOĞUŞTAN SAHİP OLDUĞUNUZ ARMAĞANI kendinizin ve-ya Sizdeki BİR FULARLIK FARK ®’ı bulmanızı sağlayacak bir AYNA’yı-DOKUNUŞU bulmanız dileğiyle 

Sevgiyle ve huzurla huzurda kalın

Aysel Evran

ayselevran@ttmail.com; aevran@etsgelisim.com

www.ayselevran.com, www.etsgelisim.com

BİR FULARLIK FARK!®

İle

MASADAN SAHAYA Devlet Siyaset Aile Şirket Ülke Üniversite Toplum Birey YÖNETİMİ®

 

 

Share

You may also like...